888 999 825 | [email protected]

SKOKI SPADOCHRONOWE WROCŁAW - SZKOLENIA AFF

REZERWACJA SKOKU
CZĘSTE PYTANIA
Do skoku w tandemie z instruktorem nie ma dolnej ani górnej granicy wieku. Najmłodszy pasażer jaki z nami skakał miał 8 lat, a najstarsza osoba była w wieku ponad 80 lat. W przypadku dzieci wymogiem jest możliwość bezpiecznego zapięcia dziecka w uprząż – instruktor na miejscu dokonuje pomiaru i podejmuje decyzję. Jeśli chodzi o osoby starsze mogą one bez problemu skakać ze spadochronem – wymagana jest ogólna - w miarę dobra kondycja fizyczna (brak poważnych chorób).
Skoki spadochronowe w tandemie zostały opracowane aby wyeliminować konieczność szkolenia. Pasażer – bo tak nazywana jest osoba, która skacze z instruktorem (zwanym często tandem-pilotem) ma się maksymalnie wyluzować i dobrze bawić. Przed skokiem otrzyma krótki instruktaż i można lecieć na 4000 metrów po solidną dawkę adrenaliny. O prawidłowe wykonanie skoku i bezpieczeństwo dba doświadczony instruktor.
Skaczemy z maksymalnej w Polsce i Europie dozwolonej wysokości czyli 4000 metrów. Jest to górna granica do której nie jest potrzebny dodatkowy tlen. Wysokość 4000 metrów daje nam 50 sekund swobodnego spadania z prędkością około 200 km/h.
Tak, skoki w tandemie są bardzo bezpieczną formą rozrywki. Za całość skoku odpowiada bardzo doświadczony tandem pilot, mający tysiące skoków na koncie. To osoba bardzo opanowana i znająca się na rzeczy, więc nawet jeśli spanikujesz on bezpiecznie sprowadzi Cię na ziemię.
Nie, to Ci nie grozi. Skaczemy na spadochronach szybujących typu „skrzydło”. W odróżnieniu od dawniej stosowanych spadochronów desantowych ten typ spadochronu szybuje. Lądowanie na takim spadochronie jest łagodne. Dodatkowo w trakcie skoku w tandemie pasażer do samego lądowania podnosi wysoko nogi (na „poziomkę”) przez co nie ma w ogóle kontaktu z ziemią a całość lądowania przyjmuje na siebie instruktor.
Tak, to bardzo popularna metoda. Oferujemy skoki jako prezent w dwóch wariantach. Po pierwsze możesz zakupić u nas voucher prezentowy, który otrzymasz bardzo szybko w formie PDF na maila do samodzielnego wydruku. Wręczasz go bliskiej osobie a ta samodzielnie się z nami kontaktuje i umawia termin skoku. Możesz także z okazji jakiegoś ważnego święta lub wydarzenia zarezerwować skok i przywieźć do nas nieświadomego skoczka 🙂
Nasi kamerzyści są bardzo profesjonalni – zdecydowanie przewyższamy konkurencję jakością. Może to brzmieć jak przechwałki ale jesteśmy pewnie tej jakości (próbkę naszych możliwości widać w galerii) i się nią chwalimy 🙂 Latamy z najnowszymi sportowymi kamerami HD oraz cyfrowymi lustrzankami Canon z najlepszymi na rynku obiektywami szerokokątnymi. Tylko odpowiedni dobór sprzętu, parametrów, umiejętności uchwycenia w powietrzu a na końcu dobrej jakości montaż zapewnią, że ta pamiątka zostanie najlepszą w życiu.
Umawiamy się z pasażerami na konkretną godzinę przyjazdu. Nie jest jednak ona tożsama z godziną skoku i zdarzają się opóźnienia. Jadąc do nas zaplanuj sobie trzygodzinny pobyt.
Tak, dysponujemy bardzo dobrą restauracją z jedzeniem i piciem w przystępnych cenach. Na miejscu jest wiele atrakcji również dla dzieci, więc nikt nie będzie się nudzić.
Zniżki oferujemy tylko dla zorganizowanych grup od poniedziałku do piątku. Po więcej informacji skontaktuj się z nami telefonicznie.
Tak, oferujemy kompleksowe imprezy integracyjne zawierające skok w tandemie z filmowaniem, pełen catering, loty śmigłowcem oraz inne ustalone z zamawiającym atrakcje.