888 999 825 | [email protected]

SKOKI SPADOCHRONOWE WROCŁAW - SZKOLENIA AFF

REZERWACJA SKOKU
SKOK W TANDEMIE

Skok w tandemie to wspaniała zabawa dla każdego, bez względu na wiek. Kiedyś skok spadochronowy był zarezerwowany dla nielicznej elity, aby skoczyć trzeba było przejść specjalistyczne i długie szkolenie. Dziś skoczyć ze sprawnego samolotu może dosłownie każdy.

Skoki tandemowe opracowano ponad 20 lat temu w Ameryce na potrzeby wojska. Ich założeniem było dostarczanie specjalistów z różnych dziedzin w trudny teren podczas zadań specjalnych. Taki „agent” mógł bez szkolenia wyskoczyć z samolotu i bezpiecznie wylądować w zadanym miejscu. Szybko jednak okazało się, że skok w tandemie swoje prawdziwe zastosowanie znalazł w cywilu i stał się rozrywką dla mas.

To dzięki rozwojowi skoków tandemowych miliony ludzi na świecie mogło bezproblemowo spróbować, czym jest spadanie przez 50 sekund z prędkością 200 km/h.

ZABAWA DLA KAŻDEGO
Podczas skoku spadochronowego w tandemie za Twoje bezpieczeństwo odpowiada doświadczony instruktor, którego zadaniem jest bezpieczne „dostarczenie” Cię na ziemię. Twoim zadaniem podczas skoku będzie pełen luz i szeroki uśmiech do kamery 🙂

Na miejscu otrzymasz wszystko co potrzebne czyli kombinezon, google no i oczywiście uprząż 😉 Na lotnisko przyjedź wygodnie ubranym i w butach sportowych.