888 999 825 | [email protected]

SKOKI SPADOCHRONOWE WROCŁAW - SZKOLENIA AFF

REZERWACJA SKOKU
PRZYGOTOWANIA NAZIEMNE
Po Twoim przyjeździe na lotnisko nasza ekipa zadba przede wszystkim o Twój dobry humor i brak stresu. Najpierw Twój instruktor omówi z Tobą szczegóły skoku, tak żebyś wiedział co będziesz robić. Po krótkim instruktarzu ubierzemy Cię w odpowiedni kombinezon, uprząż oraz damy Ci gogle, które ładnie wypadną na zdjęciach.

Pamiętaj, że najważniejsze to dobrze wypaść: z samolotu i na zdjęciach 🙂

LOT SAMOLOTEM
Przez około 15 minut lecieć będziemy na wysokość 4000 metrów. Do wysokości 3000 metrów będziesz mógł podziwiać widoki. Na 3000 metrów instruktor przypnie Twoją uprząż do swojego spadochronu i raz jeszcze przypomni Ci czynności podczas skoku. Jeśli o nich zapomnisz on i tak da sobie rade i bezpiecznie wylądujecie na ziemi.

Nie ma się czego obawiać, większość ludzi po dobrym przygotowaniu na ziemi już nie odczuwa lęku. Na wysokości 4000 metrów wyskakujecie z samolotu.

SKOK
Po kilku sekundach rozpędzicie się do prędkości 200 km/h. Przez około 50 sekund możesz bawić się w powietrzu, robić różne miny, przybijać piątki kamerzyście oraz robić cokolwiek chcesz, delektując się tak wspaniałym uczuciem. Na wysokości około 1500 metrów instruktor otworzy spadochron.

Spadochron otwiera się łagodnie i nie czuć dużych przeciążeń. Po otwarciu spadochronu czekają na Ciebie wspaniałe widoki i nagle staje się cicho.

LOT NA CZASZY
Przez kilka minut będziecie szybować podziwiając wspaniałe widoki. Lecąc na otwartym spadochronie instruktor da Ci nim posterować – to bardzo proste. Dla chcących większej adrenaliny na czaszy będzie możliwość ostrego pokręcenia się. Takie ostre zakręty wprowadzają czasze w nurkowanie co daje duże przeciążenia i ciekawe odczucia. Na wysokości 500 metrów instruktor zabierze od Ciebie stery i sprowadzi was bezpiecznie w miejsce lądowania.

Twoim jedynym zadaniem do lądowania będzie podniesienie wysoko nóg.

LĄDOWANIE

Lądowanie w tandemie jest bardzo łagodne. Podczas lądowania spadochron szybuje i hamuje jednocześnie, dzięki czemu nie dochodzi do „twardych” lądowań. W trakcie lądowania podnosisz swoje nogi wysoko „do poziomki” przez co kontakt z ziemią ma jedynie tandem pilot. Taki proces lądowania na spadochronie tandemowym zapewnia Ci bezpieczeństwo i ogranicza ryzyko ewentualnych skręceń nogi.

Już jesteś na ziemi bogatszy o najwspanialsze przeżycie jakim jest skok z samolotu i swobodne spadanie.